Ana Sayfa

Vendetta RPG sitesinden
Atla: kullan, ara

Vendetta RPG Wiki sayfasına hoşgeldiniz.

Vendetta RPG hakkında geniş bilgi kütüphanesi.

Sunucu

SAMP Icon.png SA-MP
151.80.108.151:7777


Geçmiş

Vendetta Role Play Gaming, GTA San Andreas oyununun geliştirilmiş ve çok kişi ile oynanabilen SA-MP eklentisi üzerine kurulu yep yeni bir hayattır. Alt yapısı ve geliştirilmesi tamamen kendi ekibi tarafından yapılmaktadır. Hayali Los Santos şehri içerisindeki dünya'da; kendi dünyanızı yaratabilirsiniz. İster polis, ister sıradan bir vatandaş, isterseniz bir gazeteci, isterseniz bir çete üyesi .. Bu hayattaki karakterinizi siz belirliyorsunuz. Oldukça kolay ve sıradışı ..

Vendetta RPG'nin farkı, Türkiye'nin ilk GTA San Andreas Multi player sunucusu olması ve yenilikçi ekibidir. 2007'den bu yana tarafsız vizyonumuzla hizmet vermeye devam ediyoruz. Sizde bu dünyanın parçası olmak için, karakterinizi yaratıp ücretsiz kayıt olabilirsiniz.

Vizyon

Bahsettiğimiz SA-MP sistemi, bizlerinde çok önceden beridir hayal ettiklerimizi yaratma şansı tanımıştır. İşte bir hayalin başka bir hayale zemin sağlaması fikri bizler için buradan gelmektedir. Bu sebeple Vendetta RPG içerisinde fikirlere her şeyden olabildiğince saygı duyulmaktadır. Sizlerinde hayal ettiği, "böyle bir dünyada bende bunu yapmak isterdim" dediğiniz fikirlerinizi gerçeğe dönüştürmek için hizmet vermekteyiz. Bunun için ekip olarak azim ve zevkle çalışıyoruz.

Vendetta bir role play sunucusu olması sebebiyle, amaçlanan gerçek bir dünya yaratmaktır. Kısıtlı bir oyun olması sebebiyle, birebir aynısı olmasa da, elimizden geldiğince gerçek bir dünyanın kapılarını sizler için açmaya çalışıyoruz. Bu dünyada sizde kendinize bir yer bulabilirsiniz. Pek çok meslek seçeneği, hayallerinizdeki aktiviteler, yarışlar ve dahası.. Kısacası Vendetta RPG bir hayalin ürünüdür. Hayallerimizi izlemeye devam edeceğiz..

Vendetta RPG - Caelornia Eyalet Rehberi
Eyaletler: Caelornia
Şehirler: Los Santos , San Fierro , Las Venturas
Kasabalar: Fort Carson , Dillimore , Blueberry
Diğer: San Andreas Adası , Chiliad Dağı
Vendetta RPG San Andreas Multiplayer Birlikleri
Devlet: Los Santos Başkanlık Sarayı, Los Santos Adalet Sarayı
Kolluk Kuvvetleri: Los Santos Polis Departmanı, Caelornia Bureau of Investigation, Department of Corrections
Acil Servisler: Los Santos Hastanesi
Haber Kanalları: vGNews, Channel 66
Aktif Birlikler: Wander, Wang, Norscio, Bellucci, Lupertazzi
Geçmiş Birlikler: Los Santos Bureau of Investigation, El Calavera, Pershing Sq.Crips, East Coast Union, The Rosenberg Mob, Pig Riders MC

Wiki İstatistikleri

287 34 122 982 331.984
sayfa içerik dosya düzenleme sayfa görüntüleme